Pomôcky

Pomôcky ktoré ponúkame sú určené na rehabilitačné cvičenie alebo pre používanie v bežných denných aktivitách.Doručenie

Všetky produkty je možné zakúpiť priamo u nás v ambulancii alebo ich zasielame na dobierku

Nezabudnite vždy uviesť názov produktu, množstvo a adresu na ktorú máme zvolené produkty zaslať.

 
Léčime si bolesti krční páteře sami

Original McKenzie Lumbar roll®

Drieková opierka poskytuje ideálnu oporu pre driekovú chrbticu a je nevyhnutná pre ľudí s problémami v dolnej driekovej chrbtici. Pri nesprávnom sedení sa zvyšuje tlak vo vnútri platničky v driekovej chrbtici a dochádza k bolestiam v tejto časti chrbtice. Preto je ideálna predovšetkým pre sedavé zamestnania a šoférovanie. Pri správnom používaní znižuje tlak na medzistavcové platničky chrbtice a tak predchádza vzniku bolestí chrbtice.

Cena: 32,00€ s DPH

Objednať

Léčime si koleno sami

The Original McKenzie® Airback

The Original McKenzie® AirBack je nafukovacia drieková opierka. Je špeciálne vyvinutá pre cestovanie a využijete ju všade, kde sa dlho sedí (divadlo, kino, reštaurácia, kultúrne a športové podujatia). Vyfúknutý Airback je plochý, zaberie minimum miesta vo vašej batožine.
Nafukovanie umožňuje regulovať veľkost Airbacku a Vy si tak určujete optimálnu veľkost driekovej opierky sami. Určený pre nárazové a krátkodobé používanie.

Momentálne vypredaný

Cena: 24,00€ s DPH

Objednať

Léčime si záda sami

The Original McKenzie® SlimLine

The Original McKenzie® SlimLine je drieková opierka vhodná predovšetkým pre šoférov, je navrhnutá na používanie do auta, na stoličky a sedadlá s už zakomponovanou podporou driekovej chrbtice, ktorá však stále nie je dostatočná.
Je tiež ideálna pre starších ľudí alebo drobné osoby a pre tých, ktorí majú limitovaný rozsah pohybu v oblasti driekovej chrbtice, čo im nedovoluje použiť “Roll” väčšej veľkosti.

Cena: 30,50€ s DPH

Objednať


Léčime si rameno sami

The Original McKenzie® D-Section roll

The Original McKenzie® D-Section Lumbar Roll poskytuje rovnakú optimálnu podporu driekovej chrbtice ako The Original McKenzie® Lumbar Roll. D-Section Lumbar Roll sa umiestňuje plochou stranou k operadlu stoličky, ktorá už čiastočnú podporu driekovej chrbtice ponúka. Používa sa preventívne, ale aj pri akútnych stavoch. Využívaný skôr štíhlymi zákazníkmi, či zákazníkmi menšieho vzrastu.

Cena: 30,50€ s DPH

Objednať

703_original-mckenzie-cervical-roll.jpg

The Original McKenzie® Cervical roll

The Original McKenzie® Cervical Roll zabezpečuje podporu krčnej chrbtice a udržiava jej prirodzené zakrivenie pri polohe v ľahu na chrbte alebo na boku. Cervical Roll sa umiestňuje do obliečky k Vášmu vankúšu.

Vhodný je aj ako prevencia, ale aj pri akútnej bolesti.

Cena: 28,00€ s DPH

Objednať

the-original-mckenzie-night-roll.jpg

The original McKenzie® Night roll

The Original McKenzie® Night Roll kompenzuje nesprávnu polohu chrbtice v ľahu a udržiava jej správne zakrivenie v spánku na boku alebo na chrbte.
Night Roll sa jednoducho pripevní okolo pásu, poskytuje pohodlie a voľnosť pohybu.

Cena: 37,50€ s DPH

Objednať


dynasit.jpg

Dynasit LIFE PRO

Dynasit LIFE PRO je univerzálna podložka pre zdravé sedenie s pozitívnymi zdravotnými účinkami. Zabudnite na nezdravý spôsob sedenia a objavte jedinečné efekty aktívneho sedenia. Spevnite svoje brušné a chrbtové svaly, odľahčite tlak na medzistavcové priestory, fixujte svoju chrbticu do správnej polohy a zbavte sa bolestí. Stačí len malá zmena v spôsobe ako sedíte a získate novú kvalitu života.

Cena: 29,90€ s DPH

Objednať

Akrální vzpěrná cvičení

Zdravotný valec

Zdravotný valec s popruhom na uchytenie na stoličku je výrobkom slovenského výrobcu. Vyznačuje sa o niečo väčšou pevnosťou ako The Original McKenzie® Lumbar Roll, preto ho odporúčame predovšetkým pre vyššie osoby alebo osoby s vyššou hmotnosťou. Využitie je rovnaké ako pri predchádzajúcich opierkach. Prevedenie v čiernej a sivej farbe, tiež ako polvalček, ktorý je mimoriadne vhodný aj pre deti.

Cena: 16,00€ s DPH

Objednať

opierky.jpg

ST drieková opierka do auta

Ide o výrobok od slovenského výrobcu s rovnakým využitím ako The Original McKenzie® SlimLine. Slúži ako podpora spodnej časti chrbta pri sedení predovšetkým v aute. Je vybavená popruhom na uchytenie o operadlo a počas sedenia zabezpečuje správne zakrivenie chrbtice, čím preventíne zabraňuje bolestiam chrbta. Prevedenie len v čiernej farbe.

Cena: 22,00€ s DPH

Objednať


smisek_lana.jpg

Elastické lano pre cvičenie špirálnej stabilizácie chrbtice

Ide o špeciálne vyrobené lano pre vykonávanie cvikov metódy SM systém.Je skladné a ľahké. Obsahuje aj čierne lanko pre zníženie sily ťahu (deti, starší a slabší ľudia). Pre cvičenie je možné zakúpiť si aj knihu ZDRAVÁ ZÁDA (pozri v literatúre). V ponuke tiež výhodný cvičebný Set 1 a Set 2, obsah a ponuku pozri v sekcii: Výhodné balíčky

Cena: 25,00€ s DPH

Objednať

SMSet.jpg

SMSet 1

Set obsahuje:

Knihu Výhřez disku + lano + DVD

Cena: 40€ s DPH

Objednať

SMSet.jpg

SMSet 2

Set obsahuje:

Knihu Zdravá rovná záda + lano + DVD

Cena: 44€ s DPH

Objednať


Fix_pas_ST.JPG

Fixačný pás

Používa sa k auto-terapii driekovej chrbtice na základe inštruktáže fyzioterapeutom.

Rozmery: 2,5 m

Cena: 15,00€ s DPH

Objednať

Rectraction strap.jpg

Retraction strap

Pomôcka Retraction strap je určená pre pacientov, ktorým vyškolený fyzioterapeut odporučí špecifické cvičenie do retrakcie, poprípade retrakcie s extenziou. Pomôcka dodáva pri vykonávaní cviku protisilu a pacient je schopný cvičiť efektívnejšie a účelnejšie. Pás je zabezpečený protišmykovou vrstvou pre bezpečné používanie.

Cena: 18,00€ s DPH

Objednať

Pomôcka Propriofoot®

Pomôcka Propriofoot® slúži na segmentálnu aktiváciu nohy, nácvik praktických cvičení je možný podľa priloženého manuálu. Skúsený fyzioterapeut dokáže využiť aj kombináciu cvikov a využije pomôcku aj v rôznych posturálnych aktivitách či s ďalšími pomôckami.

Cena: 73,00€ s DPH sada + propriofoot sáčok

Objednať


_vyrp11_9genutrain_detail.jpg

Genutrain®

Pokiaľ cítite v kolene slabosť, nestabilitu alebo je opuchnuté, GenuTrain aktívna bandáž vám môže pomôcť. Zmierňuje bolesť, stabilizuje kolenný kĺb a pomáha rýchlejšiemu návratu k aktívnemu životnému štýlu.
Veľkosti 1-6

Cena: 82,00€ s DPH

Objednať

unnamed-3.jpg

Podložka na cvičenie

Podložka sa využíva pri cvičení, je vhodná na akékoľvek cvičenie v stoji, kľaku, sede….
Rozmer podložky je: 50×50×4cm

Cena: 18,00€ s DPH

Objednať